1,5 л на день – це норма

Аби завжди бути у формі, потрібно пити достатню кількість чистої природної води. Якщо її не вистачає, стомлений організм не хоче нормально працювати. Звідси – наше погане самопочуття і втомлений вигляд.

Скільки води потрібно організму? Усе залежить від вашої комплекції, фізичної активності, стану здоров’я та багатьох інших факторів. Навіть погода впливає на те, скільки слід пити. Наприклад, у спеку варто вживати більше води.

Втім більшість дієтологів радять: аби тримати водний баланс у нормі, потрібно випивати не менше 1,5 л чистої природної води на день. Саме така вода легко засвоюється організмом і ніби запускає його в роботу.

Моршинська якнайкраще підходить для щоденного вживання, адже від природи має низький рівень мінералізації (0,1 – 0,4 г/м³). Півтора літри Моршинської щодня оновлюють організм зсередини, даруючи гарне самопочуття та чудовий зовнішній вигляд. Як результат – ви у відмінній формі! ®

У 2013 році експерти Асоціації дієтологів України розробили рекомендації з питного режиму, здорового харчування та необхідної фізичної активності, головна мета яких – підвищити якість та збільшити тривалість життя українців. В результаті проведеної наукової роботи було з’ясовано, скільки води слід пити дорослій людині, з яких продуктів має складатися здоровий раціон, скільки часу варто присвячувати фізичним вправам тощо. Ознайомитися з рекомендаціями дієтологів можна тут:

Рекомендація асоціації дієтологів України

 

Також в данному розділі:

Вода і фітнес

Різноманітні дослідження підтверджують, що спортсмени, які не отримують рідину під час змагань, демонструють на 6-12% гірші результати ніж ті, хто п’є достатньо води.

Дізнатись більше

Як пити воду

За добу варто випивати щонайменше 1,5 л чистої природної води. Тож робіть це невеличкими ковтками протягом усього дня. За 30-40 хвилин до їжі випивайте 100-150 мл води.

Дізнатись більше

Цікаві факти про воду

Сухість шкіри та зморшки – перші видимі ознаки нестачі води в організмі. Косметика діє зовні, а вода, яку ми п’ємо, зволожує шкіру зсередини.

Дізнатись більше